جذب خبرنگار افتخاری در وب سایت وودکالا

جذب خبرنگار افتخاری در وب سایت وودکالا

وب سایت وودکالا برای توسعه بخش خبری خود و در راستای اطلاع رسانی به صورت تخصصی در حوزه صنعت چوب اقدام به جذب دوستان علاقمند در این زمینه می باشد.

.

لذا خواهشمند است افرادی که می توانند در شهر یا محدوده کار خود نسبت به جمع آوری و ارسال اخبار مرتبط با صنعت چوب فعالیت نمایند رزومه خود را به آدرس info@woodkala.com ارسال نمایند.

دپارتمان خبری...

ادامه مطلب
ده درصدنیازچوبی کشورازجنگلها تامین می شود

ده درصدنیازچوبی کشورازجنگلها تامین می شود

ییس سازمان جنگلها،مراتع وآبخیزداری کشوربابیان اینکه میزان بهره برداری ازجنگلها به پایین ترین حدخود رسیده است خاطرنشان ساخت: 10درصدنیازچوبی کشورازجنگلها تامین می شود

خداکرم جلالی،کاهش جنگلهای جهان از 8 میلیارد هکتاربه 4 میلیاردهکتاررافاجعه بزرگ خواندوگفت: بخش عمده این اتفاق بخاطرعدم همزیستی مسالمت آمیزصنعت باجنگل بوده است.

ویت صریحکرد: براساس ارزیابی های بین الملل یوآخرین گزارش شاخص عملکردزیست محیطی ایران باداشتن نمره 84 از 100 ...

ادامه مطلب
تولید مشترک مبلمان ایرانی و ایتالیایی آغاز شد

تولید مشترک مبلمان ایرانی و ایتالیایی آغاز شد

خبر همکاری مشترک ایران و ایتالیا در تولید و طراحی مبلمان در کشور در حالی از طرف رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان این کالا اعلام میشود که نمیتوان از گلایههای صادراتی این اتحادیه از سازمان توسعه تجارت و افت چشمگیر صادرات مبلمان چشم پوشید.

حسن احمدیان در گفتوگو با خبرنگار ذاکرنیوز، با بیان اینکه برای توسعه و ارتقای سطح کیفی تولیدات مبلمان و افزایش قدرت صادرات، تفاهمنامهای بین این اتحادیه با اتحادیه مبلمان ایران به امضاء رسید تا از این پس مفاد این تفاهمنامه تحت عنوان تولید مشترک، انتقال تکنولوژی، ط...

ادامه مطلب